Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

UBNT LiteAP GPS

Access point, venkovní, 17dBi, MIMO 2x2, 5GHz, 90° sektor, 1x Gbit LAN

Popis

UBNT LiteAP GPS

LiteAP GPS je přístupový bod 5GHz s integrovanou sektorovou anténou s vyzařovacím úhlem 90°. Podporuje normu 802.11ac a TDMA protokol airMAX AC , díky tomu dosahuje vysoké propustnosti 450+ Mbps.

ubnt_rychlost.jpg

LiteAP GPS má vestavěnou sektorovou anténu MIMO2x2 se ziskem 17dBi a GPS modul. Přesná synchronizace rámce GPSumožňuje společně umístěným zařízením vysílat a přijímat data bez vzájemného ovlivňování, tím dosahuje větší stability sítě.

ubntlap-gps-sync.jpg

LiteAP GPS je z druhé generace airMAX AC zařízení, které mají dedikované rádio pro bezdrátový přístup na jednotku a možnost nastavení v aplikaci UNMS pro mobilní zařízení. Aplikace UNMS (AndroidiOS) pomáhá i se zaměřením spoje a výrazně tím urychlí jeho instalaci. 

Pro vysoké přenosové rychlosti jednotka využívá standard 802.11ac a protokol AirMAX (TDMA) pro dosažení nízkých latencí.

Balení obsahuje gigabitový PoE injektor 24V/0,3A

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Anténa: 17 dBi

Provozní frekvence: 5150 - 5875 MHz

Rychlost přenosu dat: 450 Mbps

PoE: 24V/ 0,3A PoE adaptér (sočástí balení)

Porty: 1 x 10/100/1000 Ethernet

Rozměry: 360,98 x 124,57 x 71,28 mm

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

UBNT LiteAP GPS

Access point, venkovní, 17dBi, MIMO 2x2, 5GHz, 90° sektor, 1x Gbit LAN

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-150TP

Slúži na meranie a riadenie izbovej teploty. Termostat rozširuje možnosti systému JABLOTRON 100+ v oblasti domácej automatizácie jednoduchej zónovej regulácie. Na zapnutie kúrenia sa používajú štandardné programovateľné výstupy ústredne.

Monitor BM-02 Nanny

Monitor BM-02 Nanny je zariadenie, ktoré sleduje pravidelnosť dychu a pohyby kojenca. Účelom výrobku je upozorniť na prípadné nebezpečenstvo takzvaného „syndrómu náhleho úmrtia kojenca“ (tiež SIDS, Sudden Infant Death Syndrome).

Značka: Jablotron

JA-151ST

Slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéri obytných alebo komerčných budov. Detektor je vhodný aj pre inštaláciu v autokaravanoch alebo mobilných domoch. Nie je vhodný pre inštaláciu do priemyselného prostredia.

Značka: Jablotron

JA-186P

Detektor JA-186P je určený na detekciu pohybu osôb v interiéri. Detekcia v dvoch zónach poskytuje vysokú ochranu pred falošnými poplachmi spôsobenými napr. pohybom domáceho zvieraťa.

Sledujte nás na Facebooku