Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

UBNT Horn 5-90

Anténa, sektorová, 90°, 13dBi, MIMO 2x2, 5GHz

Popis

UBNT Horn 5-90

Horn-5-90 obsahuje 13 dBi antény MIMO 2x2 pro pásmo 5 GHz se vyzařovacím úhlem 90°/45°. Díky skvělé vyzařovací charakteristice a izolaci okolních signálů je vhodná do zarušeného městského prostředí.

Antény mají potlačené postranní a zadní vyzařovací laloky, nejsou potřeba žádné dodatečné stínící prvky. To oceníte při instalaci více jednotek na stožár.

ubntprismap-colocation.jpg

Horn antény nabízejí škálovatelné řešení pro jakoukoliv instalaci. Antény je možné jednoduše a rychle vyměnit dle rozmístění klientských jednotek.

ubntis-m5-antennas.jpg

Anténa je kompatibilní s jednotkami PrismStation 5ACIsoStation 5AC a IsoStation M5.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Zisk: 13 dBi

Frekvence: 5,15 - 5,85 GHz

Rozměry: 186,8 x 152,1 x 113,2 mm

Hmotnost: 0,92 kg

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

UBNT Horn 5-90

Anténa, sektorová, 90°, 13dBi, MIMO 2x2, 5GHz

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-190X

Ústředňa s týmto modulom odovzdáva poplachové hlasové správy, komunikuje s pultom centrálizovanej ochrany a umožňuje vzdialený prístup. Komunikátor pracuje len s tónovou voľbou. Je vybavený základnou prepäťovou ochranou.

Značka: Jablotron

JA-150TP

Slúži na meranie a riadenie izbovej teploty. Termostat rozširuje možnosti systému JABLOTRON 100+ v oblasti domácej automatizácie jednoduchej zónovej regulácie. Na zapnutie kúrenia sa používajú štandardné programovateľné výstupy ústredne.

Značka: Jablotron

JA-151N

Bezdrôtový signálový modul JA-151N (2 A / 60 V DC) kopíruje stav vybraného výstupu PG (PG 1 – PG 32). Konkrétny výstup PG sa zvolí na module pomocou DIP prepínača. Modul neobsadzuje v systéme JABLOTRON 100+ žiadnu pozíciu.

Značka: Jablotron

JA-112P

Výrobok je zbernicovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Jeho garantované detekčné pokrytie je 90°/12 m. Detektor spĺňa najvyššie kvalitatívne a dizajnové požiadavky, vďaka ktorým sa uplatní aj v luxusnom interiéri.

Sledujte nás na Facebooku