Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Pandora IMMO

Imobilizér s bluetooth mobilnou aplikáciou.

Tento produkt je možné objednať len s montážou. Cena je uvedená aj s montážou.

Popis

Pandora IMMO prináša pokročilú úroveň zabezpečenia za vynikajúcu cenu, pomocou bezkontaktného imobilizéru s využitím najmodernejšej technológie Bluetooth. Doprajte si prémiové zabezpečenie spojené s pohodlným diaľkovým ovládaním vozidla vďaka mobilnej aplikácii.

Imobilizér Pandora IMMO predstavuje špičkový zabezpečovací systém, ktorý je možné použiť na ochranu najmodernejších vozidiel bez výraznejších zásahov do ich elektroniky. Každá zo súčastí systému pozostáva z vysokokvalitných komponentov, ktoré spolu vytvárajú neprekonateľný systém zabezpečenia. Pandora IMMO rozpoznáva majiteľa vozidla na základe priblíženia unikátneho autorizačného prívesku minimalistických rozmerov, vďaka ktorému disponuje systém viacerými ochrannými funkciami.

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečenie Pandora IMMO ovládate jednoducho pomocou minimalistického dizajnového prívesku a tiež za pomoci Bluetooth aplikácie PANDECT BT. Vďaka tomu máte diaľkové ovládanie pokročilých funkcií vášho vozidla doslova pod palcom. Aplikácia “PANDECT BT” je k dispozícii bezplatne v online obchodoch Google Play a App Store.

Certifikované

Bezpečnosť a kvalita všetkých produktov Pandora spĺňa náročné požiadavky na homologizáciu podľa európskej normy EHK 116 testované prestížnou spoločnosťou TÜV SÜD.

Úplné zabezpečenie

Vodeodolná riadiaca jednotka so vstavaným blokovacím relé a šifrovaným pripojením prostredníctvom Bluetooth používa prepracované proti únosové algoritmy pre zamedzenie akéhokoľvek neoprávneného použitia.

Minimálna spotreba

Použitá technológia Bluetooth 4.2 umožňuje dosahovať plnú funkčnosť zariadenia s minimálnou záťažou elektrickej sústavy vozidla.

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Čo všetko Pandora IMMO dokáže?

Ochrana

ochrana pred krádežou vozidla

ochrana pred výmenou RJ motora

ochrana pred výmenou spínacej skrinky

ochrana pred použitím duplikátu kľúča

ochrana pred použitím čítačky DO

senzor pohybu vozidla

Ovládánie

autorizačný prívesok

bluetooth mobilná aplikácia

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

Pandora IMMO

Imobilizér s bluetooth mobilnou aplikáciou.

Tento produkt je možné objednať len s montážou. Cena je uvedená aj s montážou.

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 7

Sledujte nás na Facebooku