Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Pandora CAMPER PRO

GSM alarm pre malé obytné vozy a pre karavany s online mobilnou aplikáciou a OLED dislpejom

Tento produkt je možné objednať len s montážou. Cena je uvedená aj s montážou.

Diaľkový štart
2-zónova ochrana interiéru vozidla
Popis

Pandora CAMPER PRO je prémiový bezpečnostný systém vyvinutý pre plnohodnotné karavany a obytné automobily. Vďaka pripojeniu k dátovej zbernici vozidla a až piatim bezdrôtovým senzoromposkytuje dokonalú bezpečnosť nielen pre vodiča, ale aj pre samotný obytný priestor so všetkými jeho otvormi. Systém disponuje špeciálnym režimom ochrany pred vniknutím neoprávnenou osobou („STAY HOME“) a to počas pobytu posádky v interiéri vozidla. V tomto režime systém nereaguje na poplachy vyvolané pohybom osôb v uzavretom karavane, no prípadné otvorenie dverí, okien či iného sledovaného otvoru okamžite  vyvoláva akustický poplach. Sofistikovaný algoritmus bezdrôtových magnetických snímačov umožňuje úplnú ochranu aj v prípade ventilácie, ktorú v súčasnosti neumožňuje žiadny z konkurenčných systémov. Vďaka 4G rozhraniu a keramickej anténe ponúka diaľkové ovládanie s OLED displejom úplnú kontrolu nad vozidlom, a to aj v oblastiach so slabým pokrytím GSM sieťou.

Samozrejmosťou je tiež možnosť ovládania nezávislého kúrenia alebo funkcia diaľkového štartu, ktorá zaisťuje tepelnú pohodu a pripravenosť agregátu na prevádzku za každého počasia. Vstavaná záložná batéria zaisťuje úplnú funkčnosť aj pri odpojení batérií vozidla a o strate napájania vás okamžite informuje.

Diaľkový štart a dokonalá kontrola

Prehľad o aktuálnom stave vozidla a diaľkový štart motora nebol nikdy elegantnejší. Pandora Camper spája neprekonateľné zabezpečenie auta proti krádeži a najmodernejšie smart funkcie do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémom a zobrazenie aktuálneho stavu vášho vozidla je hračkou vďaka prepracovanej mobilnej aplikácii.

Telemetria a história jázd

Prehľadné zobrazenie aktuálnych informácií o teplote motora, teplote v interiéri, napätí akumulátora, či stave paliva, ale aj jednoduchý prístup k histórii jázd. Všetky tieto informácie a neustály dohľad nad vozidlom máte k dispozícii okamžite na displeji smartfónu alebo v online PC rozhraní.

GSM notifikácia

Vstavaný GSM modul pre hlasový hovor a zasielanie výstražných sms správ autoalarmu, v prípade narušenia vozidla a to až na 3 telefónne čísla. Samozrejmosťou je tiež detekcia nehody vozidla volanie na nastavené telefónne čísla.

Bypass imobilizéra

Autoalarm Pandora Camper nevyžaduje prítomnosť druhého kľúča, vďaka vstavanému algoritmu pre bypass imobilizéra. Pre využitie funkcie diaľkového štartu tak už nemusíte nechávať duplikát kľúča vo vozidle (Táto funkcia je dostupná iba vo vybraných vozidlách).

Neprekonateľné zabezpečenie

Zabezpečte svoje vozidlo proti krádeži viacstupňovou ochranou Pandora. Kombinácia online ovládania a kontroly pomocou aplikácie a vstavaného 3D akceleračného čipu najnovšej generácie umožňuje okrem štandardných zón ochrany (dvere, zapaľovanie, batožinový a motorový priestor) sledovať otrasy, zmenu náklonu a pohyby vozidla.

Aplikácie pre smartfóny

Zabezpečenie vozidla na jediný dotyk prsta nie je s aplikáciami Pandora pre systémy Android a iOS žiadny problém. Užívajte si skutočné smart funkcie vášho vozidla s modernou aplikáciou s intuitívnym ovládaním v reálnom čase.

Nezávislé kúrenie

Pandora Camper umožňuje ovládanie nezávislého kúrenia Webasto, Eberspaecher a originálnych zariadení montovaných výrobcom vozidla pomocou rozhrania CAN BUS alebo analógovým výstupom.

Inteligentná kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Camper môžete ovládať pomocou originálneho diaľkového ovládania, pomocou dizajnového prívesku, automaticky v režime hands-free alebo intuitívne použitím aplikácie. Aj vďaka tomu patria produkty Pandora k najuniverzálnejším na trhu.

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Certifikované

Bezpečnosť a kvalita všetkých produktov Pandora spĺňa náročné požiadavky na homologizáciu podľa európskej normy EHK 116 testované prestížnou spoločnosťou TÜV SÜD.

Čo všetko Pandora CAMPER dokáže?

Ochrana

2 – zónová ochrana interiéru

“STAY HOME” režim ochrany interiéru s posádkou vo vnútri vozidla **

ochrana dverí, okien a batožinového priestoru

ochrana pred krádežou vozidla

ochrana pred použitím rušičky

ochrana pred výmenou RJ motora

ochrana pred výmenou spínacej skrinky

ochrana pred použitím duplikátu kľúča

ochrana pred použitím čítačky DO

senzor pohybu vozidla

senzor náklonu

otrasový senzor

detekcia nehody vozidla

Ovládanie

autorizačný prívesok

dvojcestný ovládač

ovládanie originálnym DO

Bluetooth mobilná aplikácia

online mobilná aplikácia

GSM komunikácia

prístup cez webové rozhranie

Komfort

diaľkový štart

zobrazenie stavu paliva *

zobrazenie stavu autobatérie

zobrazenie teploty motora *

zobrazenie teploty interiéru

aktivácia nezávislého kúrenia

Lokalizácia

virtuálna garáž

online GPS lokalizácia

história jázd

Pandora Camper PRO disponuje 5 bezdrôtovými snímačmi, doplnkové snímače pre zabezpečenie všetkých okien / dverí je možné dokúpiť za cenu 55 €/ks

Možnosť dokúpiť 2-zónovú ochranu interiéru za cenu 89€.

* Funkcia dostupná v závislosti na konfigurácií vozidla.

** špeciálny režim ochrany pred vniknutím neoprávnenou osobou počas pobytu posádky v interiéri karavanu

Funkcia dostupná vo vyššej verzií produktu.

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

Pandora CAMPER PRO

GSM alarm pre malé obytné vozy a pre karavany s online mobilnou aplikáciou a OLED dislpejom

Tento produkt je možné objednať len s montážou. Cena je uvedená aj s montážou.

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-162J

Umožňuje diaľkovo ovládať zabezpečovací systém, rôzne elektrické zariadenia alebo vyvolať tiesňový poplach (bez spätnej optickej a akustickej odozvy o vykonaní akcie). Diaľkový ovládač môže byť naučený aj do multifunkčného relé typu AC-16x.

Značka: Jablotron

JA-120PC (90)

Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Fotenie je aktivované pohybom, takže na snímke je vždy zaznamenaná príčina poplachu. Garantované detekčné pokrytie 90°/12 m

Značka: Jablotron

JI-111C

Videoverifikačné kamery poskytujú užívateľovi a PCO vizuálne potvrdenie toho, čo bolo príčinou poplachu a čo sa v objekte deje. Pri zvolenej udalosti vytvoria záznam automaticky, užívateľ je tak v obraze, keď sa niečo udeje.

Značka: Jablotron

JA-181M

Detektor JA-181M je určený na detekciu otvorenia dverí alebo okien. Reaguje na oddialenie magnetu od detektora. Môže spustiť poplach okamžite pri vstupe narušiteľa alebo s nastaveným oneskorením.

Sledujte nás na Facebooku