Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

HDCVI kamera, miniaurní, 2Mpix, 30fps, Starvis, pinhole 2,8mm, 103st., WDR, 12V DC

Popis

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

Mini kamera s funkcemi 4v1, (CVI/AHD/TVI/CVBS), je vhodná zejména pro různé bezpečnostní složky. O co nejlepší kvalitu obrazu se postará snímač Sony-Starvis CMOS 1/2,8" . Disponuje rozlišením Full HD 1920 x 1080 obrazových bodů a má rozlišení 2 MPx. V případě zhoršených světelných podmínek je kamera vybavena kompenzací protisvětla (BLC) a přesvětlených míst v obraze (HLC). Kamera je také vybavena funkcí WDR, díky čemuž poskytuje jasný obraz i za okolností, kdy je rozdíl mezi nejsvětlejší a nejtmavší částí v obraze příliš veliký. Vhod taktéž přijde funkce odstranění šumu 2D/3D. Samotné záznamové zařízení disponuje objektivem 2,8 mm a citlivostí 0.0005 Luxů 

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozlišení videa: 1920 x 1080 px / 30 fps

Úhel záběru: 103°

Napájení: DC 12V

Slot pro karty:ne

Konektor: BNC/CVBS video konektor 

Rozměry: 36 x 30 x 22 mm

Hmotnost: 120 g

Barva: černá

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

HDCVI kamera, miniaurní, 2Mpix, 30fps, Starvis, pinhole 2,8mm, 103st., WDR, 12V DC

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-158P

Bezdrôtový PIR detektor JA-158P je určený na stabilnú a presnú detekciu narušenia vonkajšieho priestoru človekom. Jedná sa o vonkajší detektor firmy Optex, doplnený vysielačom, kompatibilným so systémom JABLOTRON 100+.

Značka: Jablotron

JA-150R

Slúži pre predĺženie komunikačnej vzdialenosti a zvýšenie spoľahlivosti prenosu v rozsiahlych inštaláciách. Opakuje signál všetkých jednosmerných periférií z JABLOTRON 100+.

Značka: Jablotron

JA-182SH

Detektor má dva režimy činnosti. Režim detekcie otrasov (vibrácií) dverí, okien, ľahkých priečok apod. hlási pokus o ich prekonanie hrubou silou. Režim detekcie náklonu môže zase indikovať nežiaducu manipuláciu s cenným predmetom.

Značka: Jablotron

JA-112I

Indikátor JA-112I signalizuje zapnutú ochranu v sekcii alebo aktiváciu PG výstupu (1 - 128) rozsvietením červenej LED kontrolky. K ústredni je pripojený prostredníctvom zbernice.

Sledujte nás na Facebooku