Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

HDCVI kamera, miniaurní, 2Mpix, 30fps, Starvis, pinhole 2,8mm, 103st., WDR, 12V DC

Popis

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

Mini kamera s funkcemi 4v1, (CVI/AHD/TVI/CVBS), je vhodná zejména pro různé bezpečnostní složky. O co nejlepší kvalitu obrazu se postará snímač Sony-Starvis CMOS 1/2,8" . Disponuje rozlišením Full HD 1920 x 1080 obrazových bodů a má rozlišení 2 MPx. V případě zhoršených světelných podmínek je kamera vybavena kompenzací protisvětla (BLC) a přesvětlených míst v obraze (HLC). Kamera je také vybavena funkcí WDR, díky čemuž poskytuje jasný obraz i za okolností, kdy je rozdíl mezi nejsvětlejší a nejtmavší částí v obraze příliš veliký. Vhod taktéž přijde funkce odstranění šumu 2D/3D. Samotné záznamové zařízení disponuje objektivem 2,8 mm a citlivostí 0.0005 Luxů 

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozlišení videa: 1920 x 1080 px / 30 fps

Úhel záběru: 103°

Napájení: DC 12V

Slot pro karty:ne

Konektor: BNC/CVBS video konektor 

Rozměry: 36 x 30 x 22 mm

Hmotnost: 120 g

Barva: černá

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

HDCVI kamera, miniaurní, 2Mpix, 30fps, Starvis, pinhole 2,8mm, 103st., WDR, 12V DC

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

AC-160-DIN

V prípade naučenia multifunkčného relé do ústredne systému JABLOTRON 100+ kopíruje zvolené PG výstupy. Avšak relé môže byť inštalované ako plne autonómne zariadenie, reagujúce na aktiváciu detektorov série JA-15x.

Značka: Jablotron

JA-110Z-C

Rozbočovač JA-110Z-C je určený na spájanie vodičov zbernice v systéme JA-100. Vďaka svojim rozmerom ho možno inštalovať do viacúčelovej krabice JA-190PL alebo do podomietkovej elektroništalačnej krabice.

Značka: Jablotron

JB-EXT-TH-R

Bezdrôtový teplomer sa využije vo vonkajšom alebo klimaticky náročnom prostredí. V aplikácii MyJABLOTRON je možné vykresliť graf teplôt, nastaviť notifikácie teplôt alebo spínanie PG výstupov pri dosiahnutí určitej teploty.

Značka: Jablotron

JA-110M

Zbernicový modul JA-110M je určený na pripojenie magnetických detektorov otvorenia dverí a okien. Obsahuje dva nezávislé programovateľné vstupy, ktoré môžu byť NC/NO alebo vyvažované rezistorom.

Sledujte nás na Facebooku