Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

HDCVI kamera, miniaurní, 2Mpix, 30fps, Starvis, pinhole 2,8mm, 103st., WDR, 12V DC

Popis

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

Mini kamera s funkcemi 4v1, (CVI/AHD/TVI/CVBS), je vhodná zejména pro různé bezpečnostní složky. O co nejlepší kvalitu obrazu se postará snímač Sony-Starvis CMOS 1/2,8" . Disponuje rozlišením Full HD 1920 x 1080 obrazových bodů a má rozlišení 2 MPx. V případě zhoršených světelných podmínek je kamera vybavena kompenzací protisvětla (BLC) a přesvětlených míst v obraze (HLC). Kamera je také vybavena funkcí WDR, díky čemuž poskytuje jasný obraz i za okolností, kdy je rozdíl mezi nejsvětlejší a nejtmavší částí v obraze příliš veliký. Vhod taktéž přijde funkce odstranění šumu 2D/3D. Samotné záznamové zařízení disponuje objektivem 2,8 mm a citlivostí 0.0005 Luxů 

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozlišení videa: 1920 x 1080 px / 30 fps

Úhel záběru: 103°

Napájení: DC 12V

Slot pro karty:ne

Konektor: BNC/CVBS video konektor 

Rozměry: 36 x 30 x 22 mm

Hmotnost: 120 g

Barva: černá

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

HDCVI mini kamera 4in1 (CVI/AHD/TVI/CVBS)

HDCVI kamera, miniaurní, 2Mpix, 30fps, Starvis, pinhole 2,8mm, 103st., WDR, 12V DC

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-151ST

Slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéri obytných alebo komerčných budov. Detektor je vhodný aj pre inštaláciu v autokaravanoch alebo mobilných domoch. Nie je vhodný pre inštaláciu do priemyselného prostredia.

Značka: Jablotron

JA-110I

JA-110I opticky signalizuje zapnutú ochranu v sekcii alebo aktiváciu PG výstupu (PG 1 až PG 32) rozsvietením červenej LED kontrolky. Komunikuje prostredníctvom zbernice, z ktorej je aj napájaný.

Značka: Jablotron

JA-180B

Detektor rozbitia skla slúži na vyhodnotenie poplachu rozbitím sklenenej výplne dverí, okien, výkladov apod. Vyniká vysokou odolnosťou voči falošným poplachom, ktoré môžu spôsobiť zvuky podobné triešteniu skla.

Sledujte nás na Facebooku