Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

UBNT Horn 5-45

Anténa, sektorová, 45°, 15.5dBi, MIMO 2x2, 5GHz

Popis

UBNT Horn 5-45

Sektorová anténa Horn-5-45 obsahuje 15,5 dBi antény MIMO 2x2 pro pásmo 5 GHz se symetrickým vyzařovacím úhlem 45°. Díky skvělé vyzařovací charakteristice a izolaci okolních signálů je vhodná do zarušeného městského prostředí.

Antény mají potlačené postranní a zadní vyzařovací laloky, nejsou potřeba žádné dodatečné stínící prvky. To oceníte při instalaci více jednotek na stožár.

ubnt_horns.jpg

Horn antény nabízejí škálovatelné řešení pro jakoukoliv instalaci. Antény je možné jednoduše a rychle vyměnit dle rozmístění klientský jednotek.

ubnt_horns_2.jpg

Anténa je díky speciálnímu VF konektoru/zámku kompatibilní s jednotkami PrismStation 5ACIsoStation 5ACIsoStation M5 a airFiber AF-LTU.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Frekvenční rozsah: 5,15 - 5,85 GHz 

Zisk: 15,5 dBi 

Vyzařovací úhel: 45° 

Polarizace: duální, lineární 

Max. VSWR: 1,7:1

Rozměry: 175 x 175 x 96 mm

Hmotnost: 1,34 kg

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

UBNT Horn 5-45

Anténa, sektorová, 45°, 15.5dBi, MIMO 2x2, 5GHz

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-151TH

Na základe nameranej teploty umožnuje ovládať kúrenie pomocou programovateľného výstupu ústredne. Všetky funkcie sa nastavujú v MyJABLOTRON, takže užívateľ môže kedykoľvek a odkiaľkoľvek všetko sledovať a ovládať.

Značka: Jablotron

JA-190X

Ústředňa s týmto modulom odovzdáva poplachové hlasové správy, komunikuje s pultom centrálizovanej ochrany a umožňuje vzdialený prístup. Komunikátor pracuje len s tónovou voľbou. Je vybavený základnou prepäťovou ochranou.

Značka: Jablotron

JA-162A

Siréna JA-162A je vhodná pre indikáciu poplachu vo vnútri objektu. Je možné ju využiť aj na ďalšie akustické indikácie ako sú aktivácia PG výstupov, príchodové/odchodové oneskorenie alebo zvonček.

Sledujte nás na Facebooku