Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

UBNT AirFiber AF24

Point-to-Point jednotka, venkovní PtP spoj 24GHz, Gigabit LAN (jedna strana spoje)

Popis

UBNT AirFiber AF24

AirFiber (AF24) je revoluční jednotka pracující v pásmu 24 GHz. Díky pokročilé technologii komunikuje jednotka rychlostí až 1,4 Gbps a to až na vzdálenost 13 km! S takovou rychlostí přenesete 100 MB soubor za méně než jednu vteřinu.

Spoj je provozován ve volném pásmu 24 GHz a tak za jeho provoz nemusíte platit žádné licenční poplatky. Kromě standardní podpory TDD a FDD AirFiber přišel s novou techologií HDD (Hybrid Division Duplexing). To spolu s dalšími inovativními technologiemi a systému AirOS tvoří jedinečný spoj, který je velmi snadný na obsluhu a instalaci a který dosahuje velmi vysokých přenosových rychlostí při velmi nízkých latencích. 

Hlavní přednosti spoje jsou:

- vysoká spolehlivost spojení
- přenosová rychlost až 1,4 Gbps
- možnost vytvoření až 13 km spoje
- inteligentní QoS
- snadná instalace

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

UBNT AirFiber AF24

Point-to-Point jednotka, venkovní PtP spoj 24GHz, Gigabit LAN (jedna strana spoje)

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

JA-187J

Tlačidlo JA-187J môže na diaľku aktivovať tiesňový poplach alebo obsluhovať rôzne zariadenia. Používa sa hlavne na privolanie pomoci ako osobné tiesňové tlačidlo. Možno ho nosiť na ruke ako hodinky alebo okolo krku na šnúrke.

Značka: Jablotron

JA-151P-WG

Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Jeho garantované detekčné pokrytie je 90° / 12 m a vo variante so sivou šošovkou jeho odolnosť voči bielemu svetlu výrazne prevyšuje nad predpísané hodnoty normy.

Sledujte nás na Facebooku