Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach. Pre bližšie informácie klikni sem

Súhlasím

Žiadny dodávatelia

Všetky najpredávanejšie produkty
  • Pricemania

    Pricemania.sk – Porovnanie cien
  • Najnakup

    NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

UBNT AirFiber AF24

Point-to-Point jednotka, venkovní PtP spoj 24GHz, Gigabit LAN (jedna strana spoje)

Popis

UBNT AirFiber AF24

AirFiber (AF24) je revoluční jednotka pracující v pásmu 24 GHz. Díky pokročilé technologii komunikuje jednotka rychlostí až 1,4 Gbps a to až na vzdálenost 13 km! S takovou rychlostí přenesete 100 MB soubor za méně než jednu vteřinu.

Spoj je provozován ve volném pásmu 24 GHz a tak za jeho provoz nemusíte platit žádné licenční poplatky. Kromě standardní podpory TDD a FDD AirFiber přišel s novou techologií HDD (Hybrid Division Duplexing). To spolu s dalšími inovativními technologiemi a systému AirOS tvoří jedinečný spoj, který je velmi snadný na obsluhu a instalaci a který dosahuje velmi vysokých přenosových rychlostí při velmi nízkých latencích. 

Hlavní přednosti spoje jsou:

- vysoká spolehlivost spojení
- přenosová rychlost až 1,4 Gbps
- možnost vytvoření až 13 km spoje
- inteligentní QoS
- snadná instalace

Detaily produktu

Recenzia

Napíšte svoju recenziu

UBNT AirFiber AF24

Point-to-Point jednotka, venkovní PtP spoj 24GHz, Gigabit LAN (jedna strana spoje)

Napíšte svoju recenziu

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Značka: Jablotron

A-151P-WW

Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéry budov. Jeho garantované detekčné pokrytie je 90° / 12 m. Má implementovanú funkciu SMART WATCH pre potvrdzovanie poplachov a zároveň predĺženie životnosti batérií.

Značka: Jablotron

JA-120PC

JA-120PC je pohybový PIR detektor so zabudovaným kamerovým modulom. Umožňuje detegovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre kvalitné fotenie v noci.

Sledujte nás na Facebooku